ebrahimifar
16 بهمن 1401 - 12:26

ضرورت مدیریت تامین کالاهای شب عید و نظارت بر بازار در جهرم

جهرم-فرماندار ویژه جهرم گفت: اداره صمت با جدیت کنترل قیمت و تامین کالاهای شب عید را مدیریت و نظارت بر بازار را بیشتر کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن شعبانی صبح یکشنبه در آئین معارفه رئیس اداره صمت شهرستان جهرم اظهار داشت: اداره صنعت، معدن و تجارت تنوع و گستردگی بسیار بالایی دارد و به همین دلیل یکی از پایه‌های ثابت تمام جلسات و مسائل اقتصادی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه جهرم دارای ۱۲ هزار واحد صنفی است، افزود: خوشبختانه واحدهای صنفی شهرستان بسیار شریف و پای کار هستند.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: با توجه به اینکه این اداره با قوت غالب مردم، پوشاک و … سر و کار دارد باید نظارت بر اصناف را تشدید کند.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان جهرم با بیان اینکه خوشبختانه رئیس جدید اداره صمت جهرم دارای کارنامه موفق و قوی است، تاکید داشت: برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم و توقع داریم رئیس جدید این اداره در بحث تنظیم بازار، کنترل و نظارت بر اصناف، کنترل بر قیمت‌ها و … موفق و قوی عمل کند.

شعبانی با اشاره به اینکه در آستانه پایان سال و شروع سال جدید هستیم، گفت: اداره صمت با همکاری اتاق اصناف جهرم با جدیت کنترل قیمت و تأمین کالاهای شب عید را مدیریت و نظارت بر بازار را بیشتر کنند.

در پایان این مراسم از زحمات وحید زارعیان سرپرست سابق این اداره تقدیر و ابراهیم فیروزی به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم معرفی شد.

فیروزی دارای مدارک کارشناسی ارشد مدیریت است و ریاست ادارات صمت کوار، فسا، سروستان و استهبان را در کارنامه خود دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1019801